Profesyonel Cilt Bakımı

Cildiniz Sağlıkla Işıldasın…

Cilt bakımımıza dahil olan buhar, gözenek temizleme, maske uygulamaları ile cildinizin rahatça nefes aldığını ve ferahladığını hissedeceksiniz.

Profesyonel cilt bakımımız; cildinizi derinlemesine temizleyecek, sıkılaştıracak, taze bir görünüm kazandıracak. Uygun ürünlerin kullanımıyla yapılan cilt bakımı; alkol, nikotin, stres, kötü hijyen şartları, sağlıksız beslenme, yetersiz uyku gibi faktörlerin ve olumsuz çevre koşullarının etkilerinden dolayı dengesini, nemini kaybeden cilt dokusunu onarır. Cildin PH dengesini düzenleyerek canlı ve ışıltılı bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

Cilt bakımı işlemlerinde her cilt tipine özel tedavi uygulamak çok önemlidir. Kuru ciltlerde aşırı kuruma ve pullanma, yağlı ciltlerde akne oluşumu, olgun ciltlerde kırışıklık ve sarkma gibi problemlere özel önlemler alınmalıdır. Düzenli uygulanan profesyonel cilt bakımı hücrelerin yenilenmesi, kırışıklıkların engellenmesi, siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesi, cildin sıkılaşması ve beslenmesinde son derece etkilidir.

Siz de uzmanlarımıza başvurarak ekonomik olarak uygun koşullarda, etkili bakımlarla, makyajsızken bile “güzel, çekici ve ışıltılı” bir görünüme kavuşabilirsiniz.